Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Magazynier
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/19/0188
OBOWIĄZKI:

wg zakresu czynności

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Pracownik magazynowy

LeasingTeam Group

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
załadunek, rozładunek towarów; kompletacja zleceń; zlecone prace porządkowe na magazynie. dyspozycyjność; chęć do pracy.
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Yamada Wentworth Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Lućmierz
Zakres zadań: Praca na magazynie wysokiego składowania Kompletacja zamówień Przygotowanie towaru do wysyłki i wydawanie na produkcję Obsługa dostaw, rozładunek i rozmieszczanie w strefie składowania Dbanie o...
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy Operator Magazynu

POLPHARMA S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: 2019-04-18
Przyjmowanie oraz składowanie w pomieszczeniach magazynowych materiałów, surowców, opakowań Przygotowywanie, kompletacja oraz wydawanie materiałów wyjściowych, produktów na wydziały produkcyjne oraz do klienta...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier (m/k)

Trenkwalder

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki, Łódź, Zgierz, Pabianice
przyjmowanie i rozładowywanie materiałów i detali, wydawanie gotowych wyrobów przewoźnikom, obsługa sprzętu transportowego, prowadzenie dokumentacji magazynowej. wykształcenie zawodowe lub średnie, uprawnienia...