Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Numer: StPr/24/0792
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, składowanie, przechowywanie i wydawanie przesyłek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

-Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na proponowanym stanowisku

Miejsce pracy:

Dobra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 762,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Miedniewice
Dodane: wczoraj
ZAŁADUNEK TOWARU, ROZŁADUNEK TOWARU, DBANIE O CZYSTOŚĆ W MAGAZYNIE Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier- kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Tkaczew
Dodane: wczoraj
załadunek i rozładunek wózkiem widłowym, załadunek towaru naśrodki transportu, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, podjazd ciągnikiem z naczepą pod załadunek oraz rozładunek, przeładunek na terenie firmy....
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- wykonywanie operacji magazynowych: rozładunek, rozłożenie towaru na półki, skompletowanie zamówień, przygotowanie towarów do wysyłki- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik magazynowy/czynności magazynowe

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sosnowiec-Pieńki
Dodane: wczoraj
Prace związane z funkcjonowaniem magazynu.Dźwiganie ciężarów przekraczające masę 20 kg. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Inne] : Brak przeciwskazań zdrowotnych do...
POZNAJ OFERTĘ