Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Magazynier
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0668
OBOWIĄZKI:
nauka poznania asortymentu, przyjmowania i wydawania towarów, układania na półkach, relokacji na półkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier / Kierowca

Synevo Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Przyjmowanie dostaw do Magazynu Centralnego (odbiór ilościowy i jakościowy, przechowywanie i składowanie); Kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentem rozchodu wewnętrznego; Dostarczanie zamówień...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Dodane: dzisiaj
KOMPLETACJA TOWARÓW ZA POMOCĄ SKANERA GŁOSOWEGO ORAZ UKŁADANIE TOWARU NA PALECIE; PROWADZENIE ZAŁADUNKU TOWARÓW NA SAMOCHODY LUB INNE ŚRODKI TRANSPORTU; PROWADZENIE ROZŁADUNKU I UKŁADANIE TOWARU W MAGAZYNIE;...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Kietlin
Dodane: dzisiaj
p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: praca w zespole Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: dzisiaj
Poruszanie się na zakładzie pociągiem pracowniczym oraz Tigerem w celu dostarczania komponentów z magazynu do linii produkcyjnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: !PRAWO...
POZNAJ OFERTĘ