Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/24/0616
OBOWIĄZKI:
rozmieszczanie i układanie towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stryków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Piątek
Dodane: dzisiaj
PAKOWANIA I SORTOWANIE TOWARU, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARU,OZNACZANIE KARTONÓW I METKOWANIE PRODUKTÓWumowa zlecenie-cały etat, 160 godz/miesiąc, praca od 06.00 do 14.00, system wynagradzania godzinowy, praca w dni...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Podkonice Duże
Dodane: dzisiaj
przyjmowanie towaru do magazynu, prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie, transportowanie i przemieszczenie towarów wewnątrz magazynu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sosnowiec-Pieńki
Dodane: dzisiaj
Prace na magazynie, obsługa urządzeń magazynowych, kontrola stanów magazynowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Rąbień
Dodane: wczoraj
Praca przy produkcji okien i drzwi , praca fizyczna, rozładunek i załadunek gotowej produkcji.Przyjmuje do magazynu, zapewnia odpowiednie warunki przechowywania i wydaje środki i materiały, prowadząc odpowiednią...
POZNAJ OFERTĘ