Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec-Pieńki
Numer: StPr/24/0557
OBOWIĄZKI:
Rozmieszczanie i układanie towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowiec-Pieńki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Piątek
Dodane: 2024-05-28
PAKOWANIA I SORTOWANIE TOWARU, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARU,OZNACZANIE KARTONÓW I METKOWANIE PRODUKTÓW, umowa zlecenie, godziny pracy: 06.00-08.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-28
- wykonywanie czynności polegających na przyjmowaniu i kontroli dostaw materiałów do magazynu, pakowaniu i zabezpieczaniu wyrobów gotowych, załadunku towarów do wysyłki przy użyciu narzędzi ręcznych, wózków...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-28
- przyjmowanie dostaw towaru, wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych- rozmieszczanie towarów, rozkładanie towaru na regały- przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych- sprawdzanie zgodności...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Poddębice
Dodane: 2024-05-28
przyjmowanie dostawobsługa komputerai kolektorawykładanie towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ