Praca: Magazynier

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Wola Rakowa
Zakres obowiązków:
  • Rozładunek i załadunek towarów za pomocą skanera i wózka unoszącego,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów wg ustalonych procedur,
  • Dokładne sortowanie i pakowanie towaru,
  • Kompletowanie zamówień,
  • Utrzymanie czystości i porządku na magazynie,
  • Zarządzanie towarami z wykorzystaniem nowoczesnych systemów operacyjnych.
Wymagania:
  • Chęci do długoterminowej współpracy,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (zmiany nocne wliczają się w tydzień pracy od niedzieli wieczór do piątku południe),
  • Prawa jazdy kat. B lub aktualnych uprawnień na wózki widłowe (UDT),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze magazynu i umiejętność pracy ze skanerem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: Karta Multisport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez szkolenia i kursy,
  • System poleceń pracowniczych,
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.