Magazynier / Pracownik magazynu

Praca: Magazynier / Pracownik magazynu

Barsan Global Logistics to międzynarodowa firma logistyczna z siedzibą w Turcji, oferująca zintegrowane usługi logistyczne na całym świecie od 1982 roku. BGL stał się "globalnym dostawcą usług logistycznych" o międzynarodowych standardach poprzez swój rozwój, ekspansję i wprowadzanie nowych technologii. BGL zaakceptował "ciągłe zmiany" jako nieprzerwany proces, który oferuje nieograniczone możliwości rozwoju indywidualnego i korporacyjnego. Bogate portfolio usług logistycznych sprawia, że BGL oferuje usługi zintegrowanej globalnej logistyki "od drzwi do drzwi", w tym międzynarodowy transport wszystkich rodzajów transportu (lądowy, lotniczy, morski, kolejowy i multimodalny), odprawy celne, składy celne, zarządzanie zapasami i dystrybucja o wartości dodanej.

Barsan Global Logistics Polska jest ważną jednostką o wysokim potencjale wzrostu dla międzynarodowego biznesu. Ostatnie inwestycje i bieżące biznes plany sprawiają, że BGL Polska jest jedną z głównych gałęzi firmy na rynku europejskim.
Miejsce pracy: Stryków
Zadania:
  • załadunek oraz rozładunek towaru
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • zapewnienie prawidłowego składowania towaru na magazynie
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienie na wózek widłowy
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dokładność i zaangażowanie w pracę
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymierzę godzin
  • praca w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie