Magazynier, operator wózka widłowego

Praca: Magazynier, operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Miejsce pracy: Chechło Pierwsze
Numer: StPr/20/1083
OBOWIĄZKI:
Przyjęcie i wydanie towaru (dostawy, wysyłki)Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych i odbiorczychProwadzenie dokumentacji magazynowejTransportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowaniaRealizacja powierzonych zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: kierowca wózka widłowego

Wymagania inne:

Uprawnienia UDT na obsługę wózków jezdniowych

Miejsce pracy:

Chechło Pierwsze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach