Praca: Magazynier-kierowca kat b


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier-kierowca kat b
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0806
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie - wydawanie towaru. Dostarczanie towaru do odbiorców transportem pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Specjalista ds sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, kontrola sprzedaży produktów, obsługa klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania inne: odpowiedzialność
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy+staż power v

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
-kontakt z petentami i kursantami-obsługa komutera-organizacja czasu pracy instruktorów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Makowiska
Dodane: wczoraj
obsługa urządzeń magazynowych: układnic regałowych. przyjmowanie dostaw towaru, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, rozkładanie towaru, oznakowywanie towaru, przygotowywanie zamówień, załadunek...
POZNAJ OFERTĘ

Automatyk elektronik

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych- przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn- wykonywanie prac okołoprodukcyjnychGodziny pracy: 5.30-13.30,13.30-21.30. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ