Praca: Lider zmiany

Jesteśmy częścią grupy Luma Automation zaufanego partnera największych firm z branży motoryzacyjnej z całego świata. Odlewnia Kutno Sp. z o.o. produkuje najwyższej jakości wyroby z żeliwa szarego i sferoidalnego, a także produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe. Oferuje swoje wyroby dla odbiorców z różnych gałęzi przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lider zmiany
Miejsce pracy: Kutno
Zakres obowiązków:
  • Organizacja i kontrola działań związanych z produkcją, zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych,

  • Budowanie zaangażowanego oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników,

  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości,

  • Efektywne zarządzanie powierzonym sprzętem i materiałami.

Profil kandydata:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem lub koordynacją pracy innych,
  • Umiejętność motywowania i rozwoju pracowników, budowania zespołów i bycia liderem,
  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy, w produkcji, zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych obejmujący m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, program „wczasów pod gruszą”, paczki dla dzieci, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.