Praca: Lider Produkcji (CNC)

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Lider Produkcji (CNC)
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za wytwarzanie produktów wysokiej jakości, zgodnie z wymaganiami klienta wewnętrznego/zewnętrznego
  • Zarządzanie podległym zespołem Pracowników
  • Monitorowanie i realizacja celów produkcyjnych oraz dziennych planów produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłego doskonalenia i redukcji kosztów w podległym obszarze
  • Nadzorowanie oraz poprawne i terminowe wykonywanie wymaganych operacji systemowych w Syteline, Shoptrack
  • Uzupełnianie codziennych raportów oraz raportowanie wyników przełożonemu
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników obowiązujących standardów pracy, zasad i procedur firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne (komunikatywność, chęć codziennej współpracy z innymi osobami, pozytywne nastawienie do ludzi, gotowość do rozwiązywania sytuacji trudnych między współpracownikami itp.)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • Wiedza z zakresu: TPM, Lean Manufacturing, Lean Maintenance
  • Znajomość obsługi komputera – program Office, system ERP
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (umiejętność czytania schematów, rysunków)
  • Doświadczenie w zarządzaniu średniej wielkości zespołem pracowników produkcji (minimum 15 osób) – mile widziane
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Wsparcie na etapie wdrożenia przez okres 3 miesięcy
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie firmowej

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.