Praca: Lider procesu ds. logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Lider procesu ds. logistyki
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2439
OBOWIĄZKI:
- wspieranie Kierownika CM/bezpośredniego przełożonego w zapewnieniu, aby uzgodnione wskaźniki SLA/KPI/pomiary były monitorowane, osiągane i raportowane w uzgodniony sposób- prowadzenie komunikacji w odpowiednim czasie w języku angielskim, portugalskim i hiszpańskim w odpowiedzi na zapytania od wewnętrznych/zewnętrznych klientów/grup zainteresowanych w celu zapewnienia przejrzystości operacyjnej dotyczącej czynności logistycznych w firmie- zapewnienie aktualności, dokumentowania i egzekwowania wszystkich procedur operacyjnych, a także przestrzeganie przez wszystkie operacje adekwatnego poziomu standaryzacji- przestrzeganie aktualnych procedur operacyjnych, stosowanie się do standardowego procesu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętności analityczne i organizacyjne, orientacja na działanie, umiejętność optymalizowania procesów pracybardzo dobra znajomość systemu SAP i obsługi programów pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Word, Excel, Outlook)doświadczenie w obszarze logistyki

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi