Lekarz do Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Praca: Lekarz do Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej


Ogłoszenie numer: 7729734, z dnia 2022-12-08

 

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko:

Lekarz do Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Miejsce pracy: Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

 

Opis stanowiska

  • Praca w przychodni podstawowej opieki zdrowotnej Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o

Wymagania

  • Lekarz Medycyny Rodzinnej
    lub
  • Lekarz Internista
  • Lekarz Pediatra

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Forma zatrudnienia oraz warunki finansowe do uzgodnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Zobacz podobne oferty

Lekarz Internista / Choroby wewnętrzne

Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-12-05
Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ...
POZNAJ OFERTĘ

Lekarz Internista / Choroby wewnętrzne

Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-11-30
Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ...
POZNAJ OFERTĘ