Praca: Lekarz Dermatolog

Lekarz Dermatolog
Miejsce pracy: Łódź
Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 3. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • benefity abonamentowe – pakiet sportowy „OK system”, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • benefity jednorazowe i oferty rabatowe – in. bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik ochrony- operator kotłów

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Oferta dla osób między 50 a 60 rokiem życia.- zamykanie i otwieranie bramy zewnętrznej- bieżący monitoringz zapisów kamer zewnętrznych- kontrola ruchu osobistego - kontrola i przestrzeganie przepisów ppoż-...
POZNAJ OFERTĘ

Monter pomp ciepła i hydrauliki

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Montaż pomp ciepła po szkoleniu i hydrauliki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Uprawnienia: hydraulik Uprawnienia: wykonywanie instalacji hydraulicznych
POZNAJ OFERTĘ

Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
realizacja celów sprzedażowych, aktywne poszukiwanie nowych odbiorców, przygotowanie ofert, negocjacje, nadzór nad realizacją zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Koordynator do spraw sprzątania

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Zarządzanie administracyjne oraz koordynacja pracy w zespole w grupie powyżej 10 osób na terenie Kutna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: doświadczenie w...