Praca: Lakiernik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/1089
OBOWIĄZKI:
czynności lakiernicze związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Zawód: Lakiernik samochodowy*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Lakiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2023-01-27
- przygotowywanie powierzchni do malowania oraz malowanie wyrobów metalowych, części różnego rodzaju maszyn, sprzętów i pojazdów mechanicznych - nakładanie powłok lakierniczych z farb i lakierów różnymi...
POZNAJ OFERTĘ

Lakiernik

WIELTON S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: 2023-01-26
Nasze oczekiwania: wykształcenie zawodowe, mile widziane w zawodzie lakiernik samochodowy, doświadczenie w pracy przy lakierowaniu pojazdów samochodowych, sumienność i rzetelność, dyspozycyjność do pracy...
POZNAJ OFERTĘ

Lakiernik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2023-01-25
czynności lakiernicze związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych Wymagania dodatkowe: Zawód: Lakiernik samochodowy* Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Lakiernik samochodowy/ pomocnik

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2023-01-14
NAPRAWY LAKIERNICZE POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ