Praca: Kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kurier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5309
OBOWIĄZKI:

- rozładowanie, załadowanie, dostarczanie towarów - umowa o pracę na okres 3 lat - miejsce wykonywania pracy: teren Łodzi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania inne:

umiejętność obsługi skanera TC55 umiejętność logicznego myślenia umiejętność pracy zespołowej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi