Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kucharz
Miejsce pracy: Dmenin
Numer: StPr/22/0539
OBOWIĄZKI:
wg umowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Dmenin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Kucharz

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-06-27
Przygotowywanie, składanie i wydawanie posiłków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Kucharz

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ

Kucharz kuchni bengalskiej

przygotowywanie potraw kuchni bengalskiej, umiejętność czytania przepisów spisanych w języku bengalskim Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: bengalski, w mowie - C2 - biegły, w...

Lokalizacja: łódzkie/ Przedbórz
Dodane: 2022-06-25
- przygotowywanie potraw według oryginalnych receptur kuchni bengalskiej- odczytywanie przepisów i receptur w języku bengalskim Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: bengalski, w...