Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kucharz
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/1380
OBOWIĄZKI:
obsługa pieca konwekcyjno - parowego, dekorowanie wyrobów kulinarnych, deserów. Porcjowanie wyrobów kulinarnych, a także gastronomiczny rozbiór mięsa. Umowa zlecenie na okres 3 lat. Praca w systemie jednozmianowym - od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach