Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2030
OBOWIĄZKI:

- obsługa grilla - przygotowywanie potraw według oryginalnych receptur kuchni orientalnej z wykorzystaniem produktów typowych dla tej kuchni - liczba godzin pracy: minimum 40 godzin tygodniowo - umowa zlecenia na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

znajomość kuchni orientalnej dyspozycyjność umiejętność obsługi grilla

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi