Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kucharz
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/20/1159
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej.Umowa o pracę na okres od 15.01.2021r. do 14.01.2024r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

wymagany minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie.

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

Kucharz kuchni orientalnej

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Koluszki
Dodane: 2021-01-21
PRZYGOTOWYWANIE POTRAW WEDŁUGORYGINALNYCH RECEPTUR KUCHNI ORIENTALNEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa pieca, Uprawnienia: Umiejętność przygotowywania...
POZNAJ OFERTĘ

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radziechowice Pierwsze
Dodane: 2021-01-18
sporządzanie posiłków dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: kucharz Uprawnienia: Chęci do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik kucharza kuchni orientalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-01-15
Pomoc kucharza kuchni orientalnej, przygotowywanie produktów (warzyw i owoców) do dań kuchni orientalnej za pomocą robota kuchennego BOSH MUM 58020, dbanie o czystość w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: 2021-01-15
przygotowywanie potraw, pieczenie ciast, wydawanie obiadów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie
POZNAJ OFERTĘ