Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5460
OBOWIĄZKI:

wykonywanie różnego rodzaju potraw kuchni japońskiej, polskiej, tajskiej; porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych, deserów, sushi według oryginalnych przepisów gastronomicznych rozbiór mięsa, ryb; obsługa pieca konwekcyjno-parowego 5xGN1/1 ChefTop Mind.Maps one 7 kW UNO, grilla Roller GR60E, frytur SwitchON-DF-Boo1 Tech Form, taj WOK Przygotowanie sushi według oryginalnych receptur umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: znajomość kuchni arabskiej
Uprawnienia: Pomocnik kucharza

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość kuchni japońskiej, oryginalnych przepisów sushi, dekorowanie wyrobów kulinarnych; porcjowanie sushi oraz innych potraw japońskich [Umiejętność 1] : obsługa pieca konwekcyjno-parowego 5xgn1/1 cheftop mind.maps one 7 kw uno, grilla roller gr60e, frytur switchon-df-boo1 tech form

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi