Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1300
OBOWIĄZKI:
- obsługa urządzenia do kebabu zestaw HENDI Opiekacz, nóż, grill, frytownica- obsługa noża elektrycznego do kebaba, gyrosa UYAR, iCut-3 MasterLine- obsługa GP I Opiekacz Gyros / kebab Ceramiczny G-GYR60- praca w dni wolne- umowa o pracę na okres 1 roku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

umiejętność obsługi noża elektrycznego do kebaba, gyrosa UYAR, iCut-3 MasterLineumiejętność obsługi GP I Opiekacz Gyros / kebab Ceramiczny G-GYR60umiejętność obsługi urządzenia do kebabu zestaw HENDI Opiekacz, nóż, grill, frytownica

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi