Praca: Kucharz kuchni wschodniej

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Kucharz kuchni wschodniej
Miejsce pracy: Tuszyn
Numer: StPr/20/1293
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie właściwego przygotowania potraw (barszcz, pierogi ukraińskie, pampuszki) zgodnie z obowiązującymi standardami, według oryginalnych przepisów kuchni wschodniej, z wykorzystaniem oryginalnych przypraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość kuchni wschodniej

Miejsce pracy:

Tuszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód