Praca: Kucharz kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Kucharz kuchni indyjskiej
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE ORYGINALNYCH DAŃ KUCHNI INDYJSKIEJ W OPARCIU O ORYGINALNE PRZEPISY I PÓŁPRODUKTY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Praca w godzinach od 10:00 do 14:00 lub od 14:00 do 18:00. Wymagana umiejętność przygotowywania dań kuchni orientalnej . Wymagana znajomość oryginalnych przepisów kuchni indyjskiej oraz półproduktów. Praca w wysokich temperaturach , stojąca.

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach