Kucharz kuchni bliskiego i dalekiego wschodu

Praca: Kucharz kuchni bliskiego i dalekiego wschodu

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/22/0241
OBOWIĄZKI:

pomoc w przygotowanu składników do potraw (obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie); przygotowywanie potraw kuchni bliskiego i dalekiego wschodu; obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); zabezpieczenie przed zepsuciem surowców

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość kuchni bliskiego i dalekiego wschodu

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu