Praca: Księgowy/księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Księgowy/księgowa
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0020
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie ewidencji księgowej faktur sprzedaży i zakupu[kraj, WDT, eksport, WNT, import],-rozliczenie kosztów kontraktów długoterminowych, prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych,-bieżąca analiza i wycena rozrachunków oraz rachunków bankowych,-sporządzanie rejestrów i deklaracji dotyczących podatku VAT,-sporządzanie sprawozdań dla potrzeb GUS,-kontrola formalno-rachunkowa faktur,-sporządzanie sprawozdań finansowych i wyliczanie obciążeń podatkowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse, rachunkowość, ekonomia
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

WYMAGANE:doświadczenie w obszarze księgowości w firmie produkcyjnej,znajomość programu Exel [poziom średniozaawansowany],mile widziana znajomość standardów MSSF,gotowość do wyjazdów służbowych,odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,FIRMA OFERUJE:wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy,stabilną pracę,elastyczny czas pracy,atmosferę współpracy,dodatkowe świadczenia z ZFŚS,możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju,

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim