Praca: Księgowy/a

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Księgowy/a
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/22/0343
OBOWIĄZKI:
Obsługa programu komputerowego VULCAN - -FINANSE.Prowadzenie syntetycznej i analitycznej księgowości rachunku wydatków budżetowych i dekretowanie zgodnie z planem kont.Comiesięczne uzgadnianie księgowości analitycznej z odpowiednimi kontami syntetycznym oraz stanem faktycznym.Terminowe rozliczanie należności i zobowiązań jednostki.Sporządzanie sprawozdań budżetowych dla jednostek wchodzących w zakres działalności PCUW w Wieluniu.Współdziałanie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych dla jednostek wchodzących w zakres działania PCUW w Wieluniu.Sporządzanie miesięcznych zestawień obrotów i sald kont syntetycznych i analitycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu