Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Księgowy
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0506
OBOWIĄZKI:
księgowanie faktur sprzedaży, zakupu, dowodów wewnętrznych, ustalanie zobowiązań podatkowych, sporządzanie i elektroniczne wysyłanie deklaracji VAT, CIT, PIT; sporządzanie sprawozdania finansowego w tym bilansu, rachunku zysków i strat; kontakty z urzędem skarbowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: księgowość komputerowa II stopnia
Uprawnienia: dobra znajomosć prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, regulacji podatkowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dobra znajomość obsługi ksiąg podatkowych tzw. pełna księgowość[Umiejętność 1] : preferowana umiejętność obsługi programów księgowych Rachmistrz, Rewizor

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku