Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Księgowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/5761
OBOWIĄZKI:
- fakturowanie i księgowanie dokumentów- sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń- współpraca z pracownikami i klientami zewnętrznymi firmy w języku azerskim- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: azerski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność fakturowania i księgowania dokumentówumiejętność sporządzania listy płac oraz przygotowywania przelewów bankowych wynagrodzeń

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi