Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Księgowy
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/0188
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze strukturą firmy i organów podatkowych.Obsługa urządzeń biurowych.Zapoznanie się z obiegiem dokumentów.Nauka pracy na oprogramowaniu Symfonia.Przygotowywanie dokumentów do dalszej obróbki.Prowadzenie ewidencji i rejestrów.Sporządzanie pism urzędowych.Zasady prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów.Znakowanie i archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu