Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Księgowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2468
OBOWIĄZKI:
- fakturowanie i księgowanie dokumentów- sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń- kontakt z klientami i współpracownikami w języku arabskim- proponowane wynagrodzenie: 4400 zł brutto + miesięczny dodatek językowy w wysokości 1500 zł brutto- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność sporządzania listy płac oraz przygotowywania przelewów bankowych wynagrodzeńumiejętność fakturowania i księgowania dokumentów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi