Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Księgowa
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0159
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie listy płac oraz prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, naliczanie składek na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, zdrowotne i chorobowe pracowników oraz prowadzenie rozliczeń z ZUS (obsługa programu PŁATNIK), sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i rozliczanie podatku dochodowego wynikającego z umów zlecenia i umów o pracę oraz PIT-R, obsługa finansowo-księgowa ZFŚS, prowadzenie ewidencji księgowej środków trwałych, pozostałych środków trwałych i wyposażenia oraz naliczanie umorzonych środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, sprawdzanie dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym, dekretowanie i księgowanie dowodów finansowych jednostki budżetowej, sporządzanie przelewów, sporządzanie sprawozdań finansowych i budżetowych, obsługa PPK, obsługa wpłat za cudzoziemców.Szczegółowe dane oferty znajdują się na stronie: http://pup.lask.ibip.pl/public w zakładce "Nabór na stanowisko urzędnicze w PUP w Łasku"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: biegła znajomość obsługi MS Office

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe min. 2 lata, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, biegła znajomość obsługi komputera i pakietów MS Office (Word, Excel), poczty elektronicznej, znajomość podstawowych zagadnień z zakresu ustaw o: finansach publicznych, rachunkowości, pracownikach samorządowych, przepisów dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, ZFŚS, przepisów z zakresu prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń w sferze budżetowej.

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku