Praca: Księgowa


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Księgowa
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0192
OBOWIĄZKI:
KSIĘGOWANIE DOKUMENTÓW I WYCIĄGÓW BANKOWYCH, WYSTAWIANIE FAKTUR SPRZEDAŻY, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PROWADZENIE EWIDENCJI KOSZTÓW, PRZYGOTOWYWANIE PRZELEWÓW, EWIDENCJA ŚRODKÓW TRWAŁYCH, OBSŁUGA PŁATNIKA, OBSŁUGA PROGRAMU KSIĘGOWEGO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Księgowy / Księgowa

Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-16
Zakres obowiązków: Rozliczenia miesiąca finansowego firmy; Sporządzanie sprawozdań oraz raportów finansowych; Wystawianie deklaracji PT, CIT, VAT; Księgowanie poleceń księgowania i wyciągów bankowych; Udział...
POZNAJ OFERTĘ

Księgowy - operator

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2024-04-16
Prowadzenie ewidencji podatkowych i rachunkowych Wymagania konieczne: Zawód: Księgowy Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne Wymagania inne: DOŚWIADCZENIE
POZNAJ OFERTĘ

Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2024-04-16
Dekretowanie,księgowanie, analiza dokumentacji, rolziczanie, sporządzanie raportów Wymagania konieczne: Zawód: Księgowy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Asystent-księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2024-04-15
Wpisywanie dokumentów księgowych do programu. Pomoc przy sprawdzaniu dokumentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: -Obsługa komputera...
POZNAJ OFERTĘ