Praca: Księgowa / Księgowy

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • księgowanie faktur zakupu, sprzedaży
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • sporządzanie sprawozdań do GUS
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • uzgadnianie kont rozrachunków
  • kontrola rejestrów VAT sprzedaży, zakupu
  • wsparcie przy zamknięciu miesiąca, roku
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe w obszarze księgowości
  • doświadczenie w księgowości
  • znajomość polskich zasad rachunkowości, zagadnień podatkowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu b.dobrym
  • umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w firmie budowlanej będzie atutem