Praca: Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 8760403, z dnia 2024-02-20

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, obsługi technicznej budynków.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego (pełna księgowość), obsługa programu CDN XL
  • Wystawianie faktur
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych
  • Przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • Kontakt z innymi działami
  • Prace administracyjne

Wymagania

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (posiadamy status zakładu pracy chronionej)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Skrupulatność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole
  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków