Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0018
OBOWIĄZKI:
- manicure, pedicure, henna- podstawowy masaż twarzy- zabiegi pielęgnacyjne na ciało - godziny pracy: 09:00 - 15:00, 15:00 - 21:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kosmetyczna


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie: 5 lat w zawodzie kosmetyczki

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 617,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

h3

Kosmetyczka/stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2023-01-27
- stylizacja paznokci - obsługa klienta - raportowanie - doszkalanie się- miejsce wykonywania pracy: siedziba (Łódź, ul. Pomorska 604) + Łódź, ul. Wólczańska 265- pracodawca przewiduje możliwość...
POZNAJ OFERTĘ

Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2023-01-23
Wykonywanie zabiegów maniciure Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność wykonywania manicure i pedicure
POZNAJ OFERTĘ

Kosmetyczka power

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2023-01-20
Stylizacja paznokci u rąk i nóg. Zabiegi pielegnacyjne na twarz i ciało np. mikroigłowe zabiegi za pomocą dermabpena. Przeprowadzenie zabiegów pielęgnacji ciała i twarzy z użyciem sprzętu kosmetycznego....
POZNAJ OFERTĘ

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2023-01-12
- manicure, pedicure, henna - podstawowy masaż twarzy - zabiegi pielęgnacyjne na ciało - godziny pracy: 09:00 - 15:00, 15:00 - 21:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kosmetyczna...
POZNAJ OFERTĘ