Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0903
OBOWIĄZKI:

wykonywanie zabiegów kosmetycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania dodatkowe:

Język: wietnamski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Przedbórz
Dodane: 2022-07-19
przedłużenie paznokci żelem, manicure hybrydowy, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne twarzy,szyji Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Uprawnienia: Komunikatywność Uprawnienia: dobry stan...
POZNAJ OFERTĘ

Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2022-07-16
pielegnacja i upiększanie dłoni oraz stylizacja paznokci (POWER do 30 r.ż) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: STYLIZACJA PAZNOKCI
POZNAJ OFERTĘ

Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2022-07-15
wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
POZNAJ OFERTĘ

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Góra
Dodane: 2022-07-14
wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: kosmetyczka Uprawnienia: Komunikatywność Uprawnienia: wysoka kultura osobista
POZNAJ OFERTĘ