Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5380
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie skóry, wykonywanie zabiegów upiększających twarzy; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi i dekoltu: peelingi chemiczne, kwasowe, dermabrazja, kawitacyjny;farbowanie brwi i rzęs, wykonywanie stylizacji i przedłużenia rzęs metodą 1:1, 2D, 3D, 4D; Volum; laminowanie brwi i rzęs; wykonywanie makijaży art-deko, ślubny, wieczorowe, malowanie aerografem, podium-style.wykonywanie manicure, pedicure, przedłużenie paznokci żelem i akrylem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Kosmetyczka
Uprawnienia: Zdolności artystyczne i twórcze
Uprawnienia: Przedłużanie rzęs

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : przedłużenie paznokci, wykonywanie zabiegów upiększających twarzy; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry:dermabrazja, kawitacja,peelingi kwasowe; farbowanie brwi i rzęs, wykonywanie stylizacji i przedłużenia rzęs metodą 1:1, 2D, 3D, 4D; Volum; wykonywanie makijaży art-deko, ślubny, wieczorowe

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi