Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0681
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- nauka wykonywania zabiegów kosmetycznych,- nauka wykonywania zabiegów wellnes,- nauka obslugi urządzeń do modelowania sylwetki,- nauka sprzedaży kosmetyków i suplementów,- nauka kompleksowej obsługi klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: kosmetyka

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu