Praca: Kosmetyczka - manicurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Kosmetyczka - manicurzystka
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0709
OBOWIĄZKI:
ZABIEGI KOSMETYCZNE, STYLIZACJA PAZNOKCI, STYLIZACJA RZĘS, MAKIJAŻ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCHWYMAGANE WYKSZTAŁCENIE LUB KURS/SZKOLENIE KOSMETYCZNE

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach