Praca: Koordynator

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Koordynator
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6337
OBOWIĄZKI:

- zarządzanie codzienną praca podległych pracowników - rozliczenie ich z czasu pracy - organizacja i nadzór wykonywania codziennych obowiązków - rozwiązywanie zaistniałych problemów - motywacja pracowników

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi