Praca: Koordynator zakładów

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Koordynator zakładów
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/22/0851
OBOWIĄZKI:
KOORDYNATOR JEST SWOISTYM ŁĄCZNIKIEM MIĘDZY PRACODAWCĄ A PRACOWNIKIEM. TŁUMACZY SZKOLENIA NA ZAKŁADZIE (NP. BHP). TŁUMACZY UMOWY Z J. UKRAIŃSKIEGO ORAZ NA J. UKRAIŃSKI. KONTAKTUJE SIĘ Z BIURAMI REKRUTACYJNYMI NA UKRAINIE. POMAGA W ZAKWATEROWANIU PRACOWNIKÓW, ORGANIZUJE DOJAZD DO PRACY ITP. WYMAGANA JEST DYSPOZYCYJNOŚĆ ODNOŚNIE CZASU PRACY ORAZ MIEJSCA PRACY (PRACA NA TERENIE POLSKI ZGODNIE Z ZAPOTRZEBOWANIEM OD KLIENTÓW SPÓŁKI).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE ZGODNIE Z ILOŚCIĄ PRZEPRACOWANYCH GODZIN W MIESIĄCU. PRACA W DNI WOLNE. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU PRACY ORAZ PRAWO JAZDY TYPU B.

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu