Praca: Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6580
OBOWIĄZKI:
- kontrola jakości półfabrykatów, materiałów i produktów - jakościowa kontrola końcowa produktów drewnianych i metalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: znajomość obsługi pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Wymagania inne:

sumienność, dokładność, spostrzegawczość, dobry wzrok

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi