Konsultant ds rynków rosyjskojezycznych

Praca: Konsultant ds rynków rosyjskojezycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1678
OBOWIĄZKI:
Nawiązywanie kontaktów z klientami rynków rosyjsko jezycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu