Praca: Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Konserwator
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0638
OBOWIĄZKI:

Pomoc w wykonywaniu zadań realizowanych w Wydziale Drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Kutnie : - konserwacja i zabezpieczenie urządzeń oraz sprzętu drogowego i maszyn, - pomoc w robotach drogowych i mostowych, - porządkowanie i konserwacja pasów drogowych, - utrzymanie i pielęgnacja zieleni przydrożnej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

rzetelność, sumienność

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie