Praca: Konserwator


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Konserwator
Miejsce pracy: Pniewo
Numer: StPr/22/0553
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań :- konserwacja i naprawa drobnego sprzętu i urządzeń,- wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych,- utrzymanie we właściwym stanie parku wokół DPS,- utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Pniewo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie



Zobacz podobne oferty

h3

Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Ksawerów
Dodane: 2022-06-30
Bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze /NABÓR STAŻ F.P. ALG./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2022-06-28
Pomoc w wykonywaniu zadań realizowanych w Wydziale Drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Kutnie : - konserwacja i zabezpieczenie urządzeń oraz sprzętu drogowego i maszyn, - pomoc w robotach drogowych i mostowych, -...
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator terenów zielonych

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2022-06-27
koszenie trawy, grabienie trawy, sadzenie rabat kwiatowych, pielęgnacja krzewów i kwiatów /NABÓR STAŻ F.P. alg. / Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator budynków

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-06-27
kontrolowanie stanu technicznego budynków oraz pomieszczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ