Praca: Konserwator


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Konserwator
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0200
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości na obiektach, koszenie traw, pomoc przy wypożyczeniu sprzętu pływackiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej



Zobacz podobne oferty

h3

Konserwator urządzeń melioracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Grabów
Dodane: 2024-06-16
1. Ręczne ścinanie krzaków i karczowanie krzaków, ręczne wykaszanie porostów ze skarp, rowów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator urządzeń melioracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Grabów
Dodane: 2024-06-10
1. Ręczne ścinanie krzaków i karczowanie krzaków, ręczne wykaszanie porostów ze skarp, rowów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Pniewo (pow. kutnowski, gm. Bedlno), Pniewo
Dodane: 2024-06-10
Zakres wykonywanych zadań:- konserwacja i naprawa drobnego sprzętu;- wykonywanie drobnych napraw;- utrzymywanie porządku i czystości na terenie parku;- koszenie trawy;- przestrzeganie przepisów BHP.Rodzaj...
POZNAJ OFERTĘ

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Bobrowniki (pow. łowicki, gm. Nieborów), Bobrowniki
Dodane: 2024-06-05
Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ