Praca: Konserwator zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Konserwator zieleni
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0524
OBOWIĄZKI:
Kształtowanie terenu i przygotowywanie podłoża, pielenie i nawożenie roślin, koszenie i zakładanie trawników, pielęgnacja, sadzenie drzew i krzewów, przesadzanie roślin, prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie zawodowe- praca w godz. 7.00 - 15.00- praca na terenie woj. łódzkiego

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli