Praca: Konserwator sprzętu

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Konserwator sprzętu
Miejsce pracy: Świnice Warckie
Numer: StPr/21/0152
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z przepisami BHP oraz obowiązującym regulaminem pracy,2. Przeprowadzanie konserwacji częsci zgodnie z instrukcją,3. Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,4. Zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu,5. Utrzymanie porządku na swoim stanowisku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Świnice Warckie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy