Praca: Konserwator skór surowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
Konserwator skór surowych
Miejsce pracy: Nowostawy Dolne
Numer: StPr/24/0123
OBOWIĄZKI:
praca fizyczna przy konserwowaniu skór surowych, zasalanie skór, segregacja, krojenie, pakowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : - MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W KONSERWOWANIU SKÓR SUROWYCH- PRZEWIDYWANA LICZBA GODZIN PRACY: 160 godzin miesięcznie

Miejsce pracy:

Nowostawy Dolne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach